PAR MUMS

Tējas istaba ir mākslas, radošuma un iemaņu studija gan maziem, gan lieliem, gan jauniem, gan veciem. Piedāvājam aizraujošas nodarbības, radošās iemaņu nedēļas bērniem un jauniešiem, akadēmiskās mākslas nodarbības (individuāli un grupām), apģērbu šūšanu un modelēšanu, mākslas un mākslas preču tirdzniecību, kā arī pasākumu organizēšanu un rīkošanu.

 

Nodarbības un citas aktivtātes notiek profesionālu pasniedzēju vadībā – iemaņu uzlabošana, atsvaidzināšana un attīstība ir rokas stiepiena attālumā! Ja esi domājis vai domājusi, ka zīmēšana vai gleznošana ir Tavs aicinājums, mēs varam to noskaidrot! Vēlies radošumu iekļaut savā ikdienā - Tējas Istaba ir domāta tieši Tev! 

 

Tējas istaba ir lieliska vieta dažādu semināru, lekciju, kursu un darbnīcu norisei. Mēs atrodamies Liepājas pašā centrā – turpat ir koncertzāle Lielais Dzintars, viesnīcas un promenāde. Tie, kuri pārvietojas ar auto, varam Jūs iepriecināt – turpat uz ielas ir iespējams arī „noparkoties”. Atrodamies ēkas 1.stāvā, esam pieejami visiem! Īpašu mājīgumu ziemas mēnešos rada kamīns, bet vasarā – dārzs, kur atveldzēties vai nodoties neilgai saules peldei.

 

Tējas istaba dibināta 2010.gadā un nākamgad svinēs savu 10. dzimšanas dienu.

Mūsu centieni – liepājniekiem, Liepājai un tās viesiem!